۱۵ سال

در کنار شما

شرکت آفتاب تجارت نگين (ATN) دارنده اولين پروانه بهداشتي ورود پودر و آرد سوخاري برند پانكو ( تنها پودر و آرد سوخاري پانکو اصل با برند و نشان پانكو ) نماينده هلدينگي ویتناامی که خود را وابسته به کشور ژاپن می دانند، مي باشد که در حال حاضر پودر و آرد سوخاری پانکو را به سبب ایجاد اشتغال زایی جوانان این مرز و بوم ، عدم خارج نمودن ارز از کشور ، در ایران تولید و بسته بندی می نماید . در آینده یی نه چندان دور ، محصول با مدیریت این شرکت در کشور ویتنام و تایلند ، تولید و بسته بندی میگردید. شرکت ما نماینده انحصاری تولید کننده با برند پانکو ی ویتنامی ژاپنی اصلی است ، تنها برند سوخاری با برند پانکو در ویتنام که نشان از قدمت آن دارد با کيفيتي بي نظير که مي توانيد براي يکبار امتحان و با ساير رقبا مقايسه کنيد .

شرکت آفتاب تجارت نگین به صورت رسمی در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد و قبل از آن نیز اعضا هیات مدیره بصورت غیررسمی از سال ۱۳۷۶ فعالیتشان را با واردات محصولات غذایی آغاز نمودند .

​​​​​​​شرکت به تدريج مجموعه محصولات خود را توسعه داد و در زمینه صنایع غذایی محصولات باکيفيت و متنوعي را در سراسر ايران توزيع نمود .
از زمان تاسيس ، آفتاب تجارت نگين بر عرضه محصولات با کيفيت بالا از نقاط مختلف جهان و همینطور ایران تمرکز کرده است. به عنوان مثال، شرکت نماينده انحصاري برندهاي زير مي باشد :
ـ-ـروغن زيتون کاستا از ايتاليا
ـ-ـپودر و آردسوخاري و آرد تمپورا پانکو
ـ-ــانواع سس تايگربرند از سنگاپور
ـ-ـنودل کوکا از سنگاپور
ـ-ـادويه جات نچرال از آفريقاي جنوبي
ـ-ـآبجو امبر از اسپانيا
ـ-ـمحصولات آینز (ترشیجات و شوریجات و سوخاری و ...)

​​​​​​​تجربه، شهرت و شبکه توزيع بزرگ ، شرکت را قادر ساخته تا بتواند به سرعت محصولات را در سراسر کشور توزيع نمايد .
​​​​​​​
با توجه به برنامه ريزي و تلاش هاي انجام شده، سالانه فروش شرکت به طور مستمر رشد نموده است به طوريکه در ابتداي شروع فعاليت، شرکت با 300 خرده فروش همکاري داشت در حاليکه امروز با بيش از 50،000 خرده فروش و رستوران در سراسر کشور و توزيع کنندگان بزرگ در شهرستان ها همکاري مي نمايد

شرکت آفتاب تجارت نگین

اطلاعات تماس دفتر مرکزی

خط ویژه

دفتر مرکزی

تلفن همراه

۰۲۱۷۵۲۳۵
۰۲۱۲۲۲۴۴۸۲۳
۰۹۱۲۱۲۳۳۹۶۳

آدرس پستی: تهران - نیاوران ، مجتمع تجاری اطلس مال ، واحد ۷۰۶
کد پستی: ۱۹۵۴۷۳۴۴۳۲​​​​​​​

​آدرس وبسایت

www.atn.co.ir

​آدرس ایمیل

info@atn.co.ir

چنانچه سفارشی بیش از 3 کارتن برای محصولات پانکو دارید، نام وشماره تماس خود را در کادر زیر وارد نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند.

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

تلفن پخش

۰۲۱۷۷۸۸۱۴۰۹

آدرس کارخانه: دماوند - گیلاوند - جاده وادون - شهرک صنعتی دماوند۲ - بلوار امیرکبیر - میدان سلامت - خیابان دماوند-F65